line.min_

Společnost Scandi Haus CZ s.r.o. prostřednictvím své mateřské společnosti Scandi Haus SK s.r.o. působí na trhu s nízkoenergetickými montovanými domy již řadu let. Máme za sebou již bezpočet realizací a bohaté zkušenosti. Podnikáme na Slovensku, v České republice i v některých vybraných sousedních zemích středoevropského regionu. Zabýváme se především kompletní realizací nízkoenergetických dřevostaveb z modulárních sendvičových SIP panelů na klíč, ale dodáváme i samotný hrubý konstrukční systém v případě, že se zákazník rozhodne pro svépomocnou výstavbu. Při výstavbě našich domů na klíč používáme jen ty nejkvalitnější materiály a komponenty od renomovaných dodavatelů. Snažíme se o max. korektní a profesionální přístup, máme profesionální tým spolupracovníků a řemeslníků. V daném segmentu se snažíme poskytnout moderní technologie za co možná nejrozumnější ceny. Vždy nabízíme tu nejlepší kvalitu za přijatelnou cenu. Množství našich spokojených zákazníků je toho důkazem.

Nabízíme Vám

Naše společnost vám nabízí svoje služby v oblasti bydlení spojené s poradenstvím a pomocí při výběru vašeho vysněného bydlení z našeho portfolia již existujících vzorových projektů domů na klíč, příp. služby spojené s vyprojektováním domu na klíč dle vašich vlastních představ, vyhotovením projektové dokumentace pro stavební povolení a službami architekta až po samotnou výstavbu vašeho vysněného nového bydlení na klíč. Postavíme Vám dům z výjimečného energeticky úsporného a cenově velmi výhodného stavebního systému, který se už i v tomto středoevropském regionu stává stejně uznávaným jako v zahraničí.

Výhodně s námi

Naše montované domy vám podstatně sníží vaše účty za energie při poskytnutí nadstandardního pohodlí. Garantujeme miliony spokojených zákazníků s tímto typem stavby, který je celosvětově ověřený. Tento trend dřevostaveb stále více proniká i do našeho středoevropského regionu České republiky, Slovenska apod., protože montované domy poskytují možnost využívání dostupných přírodních energetických zdrojů, které jsou téměř zadarmo (solární systémy, rekuperační větrání, atd.) – zdravé ekologické bydlení a stále čerstvý vzduch v domě. Výhodou je cenová dostupnost. Máme veškeré potřebné certifikáty nutné k realizaci takových domů na klíč, vč. samotné stavební technologie SIP (CE 1301) i výrobního procesu SIP panelů (ISO 9001).

Náš cíl

Je Vám nabídnout rychlé, kvalitní, úsporné a především finančně dostupné bydlení ve vlastním RODINNÉM DOMĚ. Nabízíme kompletní realizaci nízkoenergetických dřevostaveb z modulárních sendvičových SIP (Structural Insulated Panel) panelů na klíč. Specializujeme se na tento stavební systém, který se celosvětově používá již více než 40 let (v Kanadě 80% a v USA 65% všech rodinných domů je postavených touto jedinečnou technologií).

Realizace staveb

Montované domy realizuje výhradní dovozce pro Českou republiku – firma Scandi Haus.CZ. s.r.o.

Hledáme partnery

Stále hledáme solidní a spolehlivé menší rodinné stavební firmy, které mají zkušenosti s tímto typem staveb a dřevostavbami obecně pro spolupráci ve vybraných regionech České republiky za velmi výhodných cenových podmínek. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.

Realizované projekty
78

Nabízené projekty
34

Roky na trhu
6

Probíhající stavby
27

Napíšte nám

Pokud máte zájem o projekt nebo jakékoliv dotazy, ozvěte se.

Nečitelné? Změnit text. captcha txt